Zapraszamy 7 dni /24h

Wolica 1g

62-872 Godziesze

woj. wielkopolskie, Polska

 

Tel:  +48 (62) 76-12-564

Tel kom: +48 602-400-102

e-mail: hotelstajniawolica@gmail.com

Organizacja wesela – sala bankietowa Hotel Wolica

Organizacja wesela to odpowiedzialne zajęcie, które warto powierzyć prawdziwym specjalistom. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w oprawie wydarzeń takich jak firmowy bankiet czy właśnie wesele. Hotel Wolica to znakomite miejsce na wyprawienie mniej lub bardziej hucznego przyjęcia z okazji ślubu lub ważnej rocznicy. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie zajmiemy się realizacją Państwa marzeń. Nasza organizacja wesela może być doskonałym odzwierciedleniem Państwa wizji. Każde wesele jest wyjątkowe, a my wkładamy serce w jego przygotowanie. Do dyspozycji gości jest piękna sala weselna, która z pewnością zachwyci wszystkich gości. Kompleksowa organizacja wesela to jednak nie jedyna nasza propozycja. Chętnie wyprawimy przyjęcie z okazji Państwa jubileuszu, zapewnimy miejsce na imprezę firmową czy konferencję branżową.

Obozy jeździeckie

Stadnina Wolica - 435Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Wolica z dala od ruchu ulicznego, przy lesie, w pięknej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko miasta Kalisz (7 km od centrum miasta).

Na terenie hotelu swoją siedzibę ma klub jeździecki, a także cyklicznie odbywają się tu obozy jeździeckie. Do dyspozycji gości jest duży, bezpłatny parking, a także dostęp do internetu. Oferujemy pokoje o różnym standardzie, które wyposażone są w telewizory. 

W Hotelu Wolica znajduje się sala bankietowa, sala konferencyjna, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego. Zapraszamy!

 

 

 

 _9244142 Stadnina Wolica - 440

_9244374IMG_0092_ok